O NÁS

Naša marketingová agentúra bola založená s cieľom pomôcť firmám dosiahnuť úspech pomocou efektívnej marketingovej komunikácie. Cieľom je poskytnúť kvalitné služby, prispôsobené individuálnym potrebám každého klienta,
 
Vyznačujeme sa profesionalitou, dôvernosťou a flexibilitou, čím sme schopní prispôsobiť sa potrebám každého klienta.
 

Vitajte na webovej stránke LEVELS!

Boli sme založení v júli 2022 a odvtedy sa snažíme poskytovať našim klientom vynikajúce marketingové služby. Pokrývame široké spektrum marketingu s online aj offline prístupom. Naše skúsenosti a odhodlanie nám umožňujú ponúkať našim klientom tie najvšestrannejšie marketingové riešenia.

Naše odborné znalosti sa rozširujú aj na tvorbu webových stránok, aby sme našim klientom poskytli modernú a atraktívnu online prezentáciu. Poskytujeme aj profesionálne fotografie a videozáznamy, ktoré vám pomôžu vyzdvihnúť kľúčové vlastnosti vašich produktov a služieb.

Naše služby v oblasti výroby reklamy zvyšujú viditeľnosť a dosah našich klientov. Máme skúsenosti aj s tlačou a billboardmi, vďaka čomu sa vaše posolstvo efektívne dostane k cieľovej skupine.

Naše kancelárie sa v súčasnosti nachádzajú v Dunaszerdahely a v Bratislave, vďaka čomu sme ľahko dostupní z oboch miest. Naším cieľom je pomáhať našim klientom zvyšovať lojalitu k značke, zvyšovať podiel na trhu a dosahovať požadované výsledky v dynamickom a konkurenčnom podnikateľskom prostredí.

Ak hľadáte kvalitné, všestranné a efektívne marketingové riešenia, neváhajte nás kontaktovať. Tím LEVELS je pripravený pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele.

Časté
Otázky

Spoločnosť bola oficiálne založená v júli 2022.

V súčasnosti máme na Slovensku 2 pobočky.
Jedna sa nachádza v Dunajskej Strede na adrese Biskupa Kondého 4577/18.
Druhá je v Bratislave na Tomášikovej 19.

V súčasnosti máme 6 aktívnych zamestnancov. page.

Ľudia si informácie hľadajú na internete. Jednoduchý spôsob ako stratiť zákazníka je, že sa o vás niekde dopočul, ale nedokáže vás na internete nájsť. Čo ak potrebuje viac informácií? Čo ak chce vedieť adresu vašej prevádzky? Alebo telefónny kontakt?

Áno, na internete sú rôzne zoznamy s podobnými informáciami. Ale kto bude sledovať ich aktuálnosť alebo prístupnosť? Pri vlastnej webstránke máte tieto údaje pod kontrolou a navyše, aj potenciálny zákazník má väčšiu dôveru v informácie, ktoré si zistí na vašej webstránke a nie rôznych pochybných portáloch.

Zo skúseností vieme, že tvorba webstránky u nás trvá cca 20-30 dní. Samozrejme, záleží to aj od rozsahu projektu. Jednoduchú prezentačnú stránku sa dá vytvoriť aj za týždeň. Kým rozsiahla web aplikácia môže kľudne trvať aj niekoľko mesiacov. Na odhad preto slúži poctivá analýza, v ktorej si vieme dohodnúť presnejšie termíny.

Marketingová kampaň, ktorá zvýši predaje až o +318%

@ 2022 Levels Group s.r.o.

All rights reserved

Biskupa Kondého 4577/18,Dunajská Streda

Tomášikova 19, 821 02 Bratislava

lorem ipsum dolor sit amet consectetur ?

lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit class mauris